کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ورود  \ ثبت‌نام  )
امروز: جمعه 29 شهریور ماه 1398 ساعت: تیم مهندسین سورن ایساتیس پارسه از سال 1390 با تجربه چندین ساله در حوزه آموزش نرم افزارهای معماری ، عمران و شهرسازی شروع به فعالیت نمود و با تجربه اساتید این گروه و به مدیریت جناب مهندس شهریار مطلبی توانست خیلی سریع جایگاه خود را پیدا نماید و در حال حاضر یکی از قطب های آموزشی در این حوزه در کشور می باشد.

همچنین در این راستا با توجه به تجارب و تلاش اعضا هیئت مدیره  و با تیمی کامل و حرفه ای اجرا کننده پروژه های ساختمانی و دکوراسیون داخلی می باشد که تا به کنون کارهای زیادی را طراحی و اجرا نموده است.

سورن ایساتیس پارسه با پشتوانه علمی توانست از ابتدا سال 95 مدیریت پروژه های BIM را در سطح کلان به عهده بگیرد و در این راستا با کارفرماهای بزرگی هم قدم شده و در راستای نقشه های BIM و به خصوص ارائه کامل اطلاعات ساختمانی با Autodesk Revit کارهای خوبی را ارائه نماید تا الان با اطمینان اعلام کنیم جز اولین تیم های تخصصی BIM ایران هستیم که نه تنها در بعد نرم افزاری بلکه در مفهموم کامل BIM ارائه خدمات می دهیم.

یکی دیگر از فعالیت های به ثمر نشسته تیم مهندسین سورن ایساتیس پارسه ، تولید محتواهای آموزشی به صورت مجموعه های صوتی و تصویری در قالب پک آموزشی می باشد که توانسته نیاز کاربران را در خارج از استان و حتی ساکنینی که زمان کافی برای کلاس های حضوری ندارند را در داخل استان تامین نماید.

امیدوار هستیم که بتوانیم در این راستا کمکی به جامعه مهندسی نموده و به زودی پذیرای شما باشیم.

مهندسین سورن ایساتیس پارسه

 
  سعید ولیان                                                      شهریار مطلبی                                                مرتضی ظریف


         مهندس سعید ولیان                                                                مهندس شهریار مطلبی                                                                مهندس مرتضی ظریف


ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول