کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ورود  \ ثبت‌نام  )
امروز: جمعه 29 شهریور ماه 1398 ساعت: 

مقالات علمی

  • 122
  • 67 مرتبه
Autodesk Structural Precast Extension for Revit 2020.1 – The Fifth Element Has Arrived

Autodesk Structural Precast Extension for Revit 2020.1 – The Fifth Element Has Arrived

8/25/2019 12:17:15 PM

از آنجا که ما می دانیم که سرمایه گذاری در اتوماسیون برای گردش کار بتونی تا چه میزان مهم است ، ما طیف وسیعی از عناصر را که بطور معمول در کارخانجات با خطوط تولید بسیار اتوماتیک تولید می شوند ، گسترش دادیم ، بنابراین ، پسوند جدید Autodesk Strastural Precastural Precast Extension را برای Revit 2020.1 منتشر کردیم.

این دیواره دوتایی پیش ساخته ، پنجمین نوع عنصر موجود از طریق این پسوند Revit را تحویل می دهد و به دیواره جامد ، دال جامد ، دال هسته توخالی و تخته سنگی می پیوندد. از آنجا که این نوع عناصر ممکن است در مناطق مختلف جهان نامهای مختلفی داشته باشد (به عنوان مثال "دیوار دوقلو") ، بهتر است ساختار آن را برای وضوح بیشتر توصیف کنید: سپس در محل ساخت و ساز با ریخته گری پر می شود. بتن.
 
 
متداول ترین نوعSlab مورد استفاده در کنار آن ، تخته سنگ مشبک است ، به این معنی که پسوند Precast اکنون از چندین سیستم ساختاری مبتنی بر عناصر پیش ساخته مانند صفحات محکم و دیوارهای جامد ، دال های هسته توخالی و دیواره های جامد ، دال های میله ای و دیوارهای دوتایی پشتیبانی می کند. هر ترکیب دیگری بسته به امکان سنجی طراحی ساختاری ، در دسترس بودن ساختگی و روشهای عملی منطقه ای.
 
https://blogs.autodesk.com/revit/wp-content/uploads/sites/110/2019/08/Double-Walls-02.png
 
 
از نظر گردش کار ، دیوارهای دوتایی رفتاری مشابه با عناصر موجود را نشان می دهند ، این یعنی بخش بندی خودکار مبتنی بر segmentation, reinforcement, generation ، shop drawings و تولید پرونده های CAM در قالب های Unitechnik و PXML. از آنجا که این نیز بر اساس مفهوم قطعات استوار است ، هندسه لایه ها بسیار قابل تنظیم است و امکان قرار دادن کانتورهای مختلف برای هر یک از آنها و دستکاری آسان اتصالات بین پانل ها را فراهم می آورد.
 
 
باید همیشه ابزارهایی را که در دسترس هستند ، به خاطر داشته باشید ، مانند صفحات پارچه ای سفارشی ، امکان جابجایی اتوماتیک در مونتاژ پیش ساخته مربوطه قطعات اضافه شده یا میله های تقویتی ، اسکریپت های دینامو که اتوماسیون بیشتری را برای مدل سازی میلگرد و اجزای نصب اضافه می کند و ، برای بیشترین نیازها ، API اختصاصی Precast.
 
مورد توجه شما مهم این است که این نسخه جدید برنامه از طریق برنامه Autodesk Desktop در دسترس است و با Revit 2020.1 کار می کند ، تا از آخرین پیشرفت های سیستم عامل بهره ببرد.

این نسخه اخیر الحاقی به هر کسی که در ساختمانهای پیش ساخته ساخته شده از عناصر مسطح کار کند ، این امکان را می دهد تا از مزایای اتوماسیون مبتنی بر قانون در بالای سکوی Revit ، برای هماهنگی های چند رشته ای ، کاهش طراحی و جزئیات خطاها بهره مند شوند ، به گونه ای که چنین پروژه هایی امکان پذیر است. سریعتر تحویل داده می شود ، با دردسر و زباله کمتری در کارخانه و سایت وجود دارد. بنابراین ، لطفاً پس از آزمایش در پروژه های خود ، نظرات و ایده های خود را با ما در میان بگذارید.
 
 
 
 
ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول