کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ورود  \ ثبت‌نام  )
امروز: دوشنبه 30 دی ماه 1398 ساعت: 

 


 

تیم مهندسین سورن ایساتیس پارسه از سال 1390 با تجربه چندین ساله در حوزه آموزش نرم افزارهای معماری ، عمران و شهرسازی شروع به فعالیت نمود و با تجربه اساتید این گروه و به مدیریت جناب مهندس شهریار مطلبی توانست خیلی سریع جایگاه خود را پیدا نماید و در حال حاضر یکی از قطب های آموزشی در این حوزه در کشور می باشد.
 

همچنین در این راستا با توجه به تجارب و تلاش اعضا هیئت مدیره  و با تیمی کامل و حرفه ای اجرا کننده پروژه های ساختمانی و دکوراسیون داخلی می باشد که تا به کنون کارهای زیادی را طراحی و اجرا نموده است.
 

سورن ایساتیس پارسه با پشتوانه علمی توانست از ابتدا سال 95 مدیریت پروژه های BIM را در سطح کلان به عهده بگیرد و در این راستا با کارفرماهای بزرگی هم قدم شده و در راستای نقشه های BIM و به خصوص ارائه کامل اطلاعات ساختمانی با Autodesk Revit کارهای خوبی را ارائه نماید تا الان با اطمینان اعلام کنیم جز اولین تیم های تخصصی BIM ایران هستیم که نه تنها در بعد نرم افزاری بلکه در مفهموم کامل BIM ارائه خدمات می دهیم.
 

یکی دیگر از فعالیت های به ثمر نشسته تیم مهندسین سورن ایساتیس پارسه ، تولید محتواهای آموزشی به صورت مجموعه های صوتی و تصویری در قالب پک آموزشی می باشد که توانسته نیاز کاربران را در خارج از استان و حتی ساکنینی که زمان کافی برای کلاس های حضوری ندارند را در داخل استان تامین نماید.
 

امیدوار هستیم که بتوانیم در این راستا کمکی به جامعه مهندسی نموده و به زودی پذیرای شما باشیم.

مهندسین سورن ایساتیس پارسه

 

 

مهندس شهریار مطلبی
 

مدیر عامل شرکت مهندسین سورن ایساتیس پارسه
دارنده مدرک پروفشینال اتودسک رویت معماری ، سازه ، مکانیک و برق از کمپانی اتودسک آمریکا

عضو تیم تست کننده نسخه آتی Autodesk Revit  به انتخاب کمپانی اتودسک آمریکا

مدیر BIM پروژه بیمارستان و درمانگاه امام حسین (ع)

مدیر BIM پروژه هتل آسمان هشتم

استاد دانشگاه

استاد تیم و همراه تور آزمون های اتودسک

نویسنده کتاب Dynamo BIM اولین مرجع آموزش داینامو به زبان فارسی

 


شهریار مطلبی

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول